poniedziałek, 29 września 2014

Olejek kokosowy w walce z Candida

Unikalne właściwości olejku kokosowego to znakomita broń w walce z zapobieganiem i wystąpieniem Candida. Zapewnia ulgę przy zapaleniu spowodowanym przez Candida, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Jego wysoka wilgotność zabezpiecza oraz utrzymuje skórę przed pękaniem lub odrywaniem.
Ponadto, w przeciwieństwie do innych zabiegów farmaceutycznych oraz maści stosowanych na Candida, efekty stosowania oleju kokosowego są stopniowe, co daje pacjentowi odpowiednią ilość czasu, aby mógł się przyzwyczaić się do objawów odstawienia lub reakcji Herxheimera (nazwa nadana do objawów towarzyszących organizmowi po odrzuceniu toksyny wytworzonej podczas eliminacji tych grzybów). Przy leczeniu tej choroby, osoby chore powinny systematycznie i stopniowo zwiększać dawkowanie oleju kokosowego.

1 komentarz:

  1. Jeżeli w naszej diecie znajdzie się miejsce dla olejku kokosowego, wówczas o jego dobroczynnych właściwościach przekonamy się sami.

    Porady specjalistyczne dotyczące wpływu zdrowego żywienia na naszą skórę znaleźć można na http://tolpa.pl/porady/twarz/dieta-a-skora-sucha. Wszystko jest ze sobą powiązane Moi Drodzy :)

    OdpowiedzUsuń